שוק ההון בישראל

השקעה בבורסה – עצמאית או דרך בית השקעות?
האם להשקיע בבורסה עצמאית או דרך בית השקעות? ומה ההבדל בין השקעה בבורסה להימורים?
בתי השקעות
אחת ההתלבטויות המלוות כל משקיע מתחיל, היא השאלה היכן לפתוח את תיק ההשקעות שלו. מהו בית ההשקעות אשר ילווה אותו בצורה הטובה ביותר, ייתן לו את הייעוץ וההכוונה הטובים ביותר לגבי השקעותיו ויוביל אותו לרווחים גבוהים. שוק ההון נותן היום למשקיעים מגוון אפשרויות לפתיחת חשבון.
לימודי שוק ההון
השקעה בבורסה ובשוק ההון, למרות האדרנלין הרב והאקשן הטמונים בהן, אינן משחק. מדובר בעבודה רצינית. נכון שאפשר להרוויח סכומי כסף גבוהים על ידי השקעה נכונה ונבונה בשוק ההון, אולם ההשקעה בשוק זה כרוכה גם בסיכונים ובהפסדים. גם המשקיעים הותיקים, המוכשרים והמנוסים ביותר, מפסידים מדי פעם.
המשקיע הישראלי
השאלה מי הוא המשקיע הישראלי היא שאלה שאין עליה תשובה אחת. אפשר לומר שיש כמה פרופילים של "המשקיע הישראלי". בחנו את עצמכם, לאיזו קטגוריה אתם מתאימים?!
ריבית בנק ישראל
משקיעים חדשים המחליטים להתחיל את צעדיהם הראשונים בתחום שוק ההון, נדרשים ללמוד מושגים חדשים רבים מתחום הכלכלה. שוק ההון, הכולל השקעה במכשירים פיננסיים ובניירות ערך כגון: מניות, אגרות חוב, תעודות סל וגם אופציות ואופציות בינאריות, מושפע מאד מכל אירוע חדשותי - אירועים מדיניים, ביטחוניים וכלכליים עלולים להשפיע על עליה או ירידה בערכם של המכשירים הפיננסיים, ומכאן גם על רווחיהם של המשקיעים.
שוק ההון בישראל
משקיע הנכנס לשוק ההון, מעוניין לדעת מה הן המניות הפופולאריות ביותר בקרב ציבור המשקיעים, ומהן המניות המומלצות. השאלה באילו מניות לבחור כדי להשקיע את כספך היא שאלה קריטית אשר יש להשקיע בה זמן ומחשבה. מכיוון ששוק ההון הינו שוק תנודתי, המושפע מגורמים רבים, במיוחד במדינת ישראל בעלת התהפוכות הביטחוניות פוליטיות וכלכליות, המניות המומלצות להשקעה משתנות בהתאם לחדשות ולשינויים העדכניים.
  • 1
  • 2