טיפים למסחר בשוק

לעשות כסף
המוסכמה הידועה היא כי בשוק ההון כגודל הסיכוי הגדול לרווח, כך גם גדול הסיכון להפסד. כולנו זוכרים את הסיפורים הקשים מתקופת המפולת בבורסה בשנות השמונים עת אנשים הפסידו את כל רכושם במפולת זו. גם המשבר הכלכלי העולמי של שנת 2008 הביא עמו סיפורים רבים של הפסדים ניכרים שנגרמו למשקיעים פרטיים וגדולים כאחד.
השקעות בבורסה
מחקרים העוסקים במשקיעים בתחום של שוק ההון מוכיחים כי לפסיכולוגיה ישנו תפקיד משמעותי בבחירת אסטרטגיות הפעולה של המשקיעים. מנגד, מוכיחים מחקרים בתחום כי ההשקעות הטובות ביותר הן אלה שמצליחות לנטרל את הרגש ולפעול ממניעים רציונאליים בלבד.
רווחים בבורסה
שוק ההון הוא תחום המושך ומסקרן רבים. זהו שוק הטומן בחובו את האפשרות להגדיל בצורה משמעותית את ההון העצמי, ובשיעורים גבוהים בהרבה ממה שאפשר להרוויח מעבודה קשה. בנוסף, כולל תחום זה אקשן, עניין, אדרנלין ותחושת סיפוק שקוסמים לרבים. על כן, אין פלא שרבים מתעניינים בתחום ומעוניינים להתחיל ולעשות את צעדיהם הראשונים בתחום זה.
שוק ההון בלוגים
אחת ההמלצות החמות ביותר למי שרוצה להתחיל ולהשקיע בתחום שוק ההון ותחום של אופציות בינאריות היא להתייעץ, להקשיב ולשוחח עם אנשים שכבר "עשו את זה". משקיעים ותיקים ומנוסים, שכבר התחילו, הרוויחו והפסידו ויש להם תובנות וטיפים, והם יכולים לסייע ולהדריך את המשקיע המתחיל בצעדיו הראשונים בתחום ההשקעות בשוק ההון.
מסחר בבורסה
רבים פונים אל המסחר בשוק ההון בתקווה להרוויח בו סכומים דמיוניים שיוכלו להביא אותם לפרישה מוקדמת ונוחה מאוד לפנסיה. למרות שהדבר בהחלט אפשרי, רווחים בתחום שוק ההון אינם דבר טריוויאלי, והמקום מאפשר לחסרי הניסיון המתאים או למי שעושה טעויות רבות מדי גם להפסיד את מיטב כספו.
טיימינג ומסחר בבורסה
כל מי שהשקיע בבורסה אי פעם או שקרא מאמרים בתחום יודע - ישנם חישובים, נוסחאות, תחזיות ושיטות, אך בסופו של דבר מה שקובע אם השקעה בבורסה תהיה רווחית או מפסידה, הוא הטיימינג. עיתוי טוב ונכון יכול להביא לרווחים מדהימים, בעוד שעיתוי גרוע עלול לגרום להפסדים.
  • 1
  • 2