מסחר באופציות

מסחר באופציות נפט
לפני כ-20 שנים, מסחר בנכסים השונים דרש מהמשקיע הון התחלתי גדול למדי. רוב ההשקעות היו על סכומים גדולים ואילו הסוחרים נתקלו ברמות סיכון גבוהות. כאשר נכנסו האופציות הבינאריות למשחק, המסחר הפך להרבה יותר פשוט, נוח ועם פחות סיכונים כאשר הוא כולל נכסים, מניות וסחורות שונות למסחר וביניהן גם מסחר בזהב ונפט. גם הצורך להון גדול למטרת מסחר כבר לא היה הכרחי מאחר והיה אפשר לקנות חוזים לאופציות במחירים זולים.
אופציות בינאריות – איך הכל התחיל?
אופציות בינאריות הינן אפיק מסחר פופולארי אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות עקב רווח פוטנציאלי גדול בזמן קצר ועקב היכולת לעשות זאת בלי לצאת מהבית בכלל. כל התהליך כיום נעשה אונליין באחת מפלטפורמות המסחר הרבות הקיימות כיום. שמן של האופציות הבינאריות ניתן להם עקב 2 בחירות אפשריות לבחור מהן: בתוך הכסף או מחוץ לכסף. כל מה שהמשקיע צריך לעשות זה לבחור את כיוון מחיר הנכס. בנוסף, אפיק השקעה זה פופולארי ביותר עקב האפשרות להשקעות קטנות וידיעת סכום הרווח או ההפסד הפוטנציאליים מראש. אך בעבר כל זה לא היה אפשרי.
מסחר באופציות בינאריות
אין מישהו המשקיע בניירות ערך בבורסה ולא שמע על צמד המילים "אופציות בינאריות". אם לא, המאמר הזה הוא במיוחד בשבילכם ויסביר לכם מהן אופציות בינאריות, באיזה מושגים משתמשים, אילו סוגים יש, כיצד סוחרים בהן ואפילו נדבר קצת על סחר במטבעות חוץ. למשקיעים המקצועיים שבינינו – פנו כמה דקות בשביל לחדד את הידע שלכם בעניין. בואו נצא לדרך.
אופציות בינאריות
אופציות בינאריות בשפה פשוטה הן אופציות על נכס בסיס כלשהו כמו כל אופציה מוכרת. אלא שלאופציה הבינארית יש שני מצבים בלבד, ללא מצבי ביניים. האחד - הצלחה מוחלטת והשני - כישלון מוחלט. נסביר את ההבדלים ביניהם.
אופציות דיגיטליות
אופציות דיגיטליות הנקראות גם אופציות בינאריות הינן שיטת השקעה פופולארית התופסת את מקומן של השקעות אחרות ברמת השימוש בהן.
סקירות סוגי אופציות
תחום ההשקעה באופציות הופך לפופולארי מאד בשנים האחרונות. מדובר בתחום השקעה אקזוטי, מלא אקשן ואדרנלין, בעל פוטנציאל להניב רווח גבוה תוך פרק זמן קצר מאד. במקביל, בניגוד לסוגי השקעות אחרים, הטומנים בחובם סיכון להפסד אשר לא ניתן להעריך מראש את גודלו, ההפסד בתחום ההשקעה באופציות, במידה ויקרה, ידוע מראש וניתן לשליטתו של המשקיע