מסחר בבורסה

חוזה הפרשים /CFD – כל מה שצריך לדעת
CFD הינו קיצור ל-"Contracts for Difference" או בשמו העברי 'חוזה הפרשים' או 'חוזה צמוד'.
השקעה בנפט - האם כדאי?
האם כדאי בכלל להשקיע בנפט כיום? נבחן את הכדאיות להשקעה בנפט על רקע השינויים שחלו בעולם בשנים האחרונות ביחס לנפט.
סוגי השקעות בבורסה
תחום ההשקעה בבורסה ידוע כתחום שיכול להניב רווחים גבוהים, אך גם במקביל הוא כרוך בסיכונים לא מבוטלים. על מנת לסחור בצורה נכונה בבורסה נדרשים ידע וניסיון או שניתן להיעזר במומחים ויועצים בתחום ההשקעות. רוב סוגי ההשקעות בבורסה הינם סוגי השקעות "כבדות" הדורשות השקעה של סכומי כסף לא מבוטלים, מחשבה ושיקול דעת לגבי ביצוע ההשקעות.
מסחר בבורסה
אם בעבר המסחר בבורסה התקיים אך ורק באמצעות סוחרי בורסה מקצועיים וברוקרים, הרי שהיום השתנו כללי המשחק. היום, באמצעות תוכנות אינטרנט משוכללות ועדכניות, יכול כל אחד, מכל מקום ובכל שעה לסחור ולהשקיע בבורסה. בתי ההשקעות הבינו את הפוטנציאל הגלום במסחר באמצעות האינטרנט ואת המגמה של הלקוחות לפתח כמה שיותר עצמאות ולצמצם בעלויות העמלות
מסחר בשוק ההון
אחד השלבים הקשים בתהליך של כניסה לשוק ההון, הוא ההחלטה אם להיכנס או לא. תהליך זה תמיד מלווה בהתלבטויות, אולם ברגע שאדם מחליט שהוא רוצה לנסות, בדרך כלל לאחר שהוא קורא קצת על התחום ומתייעץ עם משקיעים ותיקים יותר, מכאן והלאה הדרך לפתיחת חשבון לשם מסחר בשוק ההון ולהתחלת המסחר קלה, קצרה ופשוטה.
לסחור בבורסה
אם גם אתם נושאים עיניכם לרווחים גבוהים והכנסה נאה, הרבה מעבר למה שהמשכורת החודשית שלכם יכולה להגיע, אולי כדאי לכם לשקול להתחיל ולהשקיע בבורסה ובשוק ההון. השאלה הראשונה שעולה בראשו של מי ששוקל להתחיל ולהשקיע בתחום מרתק ודינאמי זה היא: מאיפה בעצם להתחיל?
  • 1
  • 2